Čistilna akcija

21.03. 2015,
Kategorija: Sekcija za estetski izgled doline | Komentarji (0)

Turistično društvo se je pridružilo občinskim akcijam

Tudi letos marca v občini Kamnik potekajo spomladanske čistilne akcije, ki jih na različnih koncih organizirajo različni organizatorji.

V soboto, 21. marca 2015, so se čistilni akciji pridružili tudi krajani Krajevne skupnosti Srednja vas, člani Turističnega društva Tuhinjska dolina in zaposleni v Termah Snovik. Zbrali so se na parkirišču pri termah, se razdelili v več skupin in odšli na teren. Prehodili in očistili so tematske pohodne poti, brežine potoka Snovišek ter površine ob glavni cesti skozi Tuhinjsko dolino. Učenci Osnovne šole Šmartno v Tuhinju, ki obiskujejo izbirni predmet, so pod mentorstvom učiteljice Majde in vrtnarja Matevža izdelali skulpture iz vrbovih vej. Po delu so si privoščili okusno malico.