Božična zgodba

21.12. 2015,

Desete, jubilejne jaslice v Bizjakovih dolinah

Turistično društvo Tuhinjska dolina je v nedeljo, 20. decembra 2015, ob 17. uri  v Bizjakovih dolinah pri Termah Snovik že desetič uprizorilo božično zgodbo z živimi jaslicami. Z nastopom so prireditev na samem začetku popestrili Prifarski muzikanti.

Poznana prireditev je tudi tokrat privabila množico obiskovalcev. Na začetku je obiskovalce in nastopajoče  pozdravil predsednik Turističnega društva Ivan Hribar in poudaril, da je prireditev  od začetka delovanja društva ena od vsebin, s katerimi si člani društva prizadevajo skupaj s termami za razvoj turizma v Tuhinjski dolini.

Tokrat je bilo prirediteljem božične zgodbe po predlogi Manje Žebaljec in Zdenke Klančnik in ob nastopu Prifarskih muzikantov naklonjeno tudi vreme. V jasnem večeru in ne premrzli noči pa so se obiskovalci lahko ogreli tudi ob stojnici s toplimi napitki, ali pa pri ognjenih kuriščih ob prireditvenem prostoru.

A. Žalar