Občni zbor društva

16.03. 2017,

Priložnost za izmenjavo izkušenj, idej, predlogov

Občni zbor društva je bil v četrtek, 9. marca 2017, ob 19.00 v klubski sobi Hrast v apartmajskem naselju Term Snovik.

Poročilo o delu društva v letu 2016 je bilo izčrpno in podprto s slikovnim gradivom. Po predstavitvi je sledila razprava, v katero so se vključili tudi gostje. Podžupan Matej Slapar je pohvalili delovanje društva. Povedal je, da se je občnega zbora udeležil že lani, kjer je društvo sprejemalo program  in letos, kjer na osnovi videnega in slišanega  lahko zatrdi, da je bil program izveden odlično. Ne dvomi, da bo društvo tudi v prihodnje delovalo tako vzorno in zagnano. Tudi predsednik Turističnega društva Gora sv. MIklavž, g. Korošec Jože, je društvu čestital za izveden program  in povedal, da sodelovanje med društvoma ostane. Tudi ravnateljica Osnovne šole Šmartno v Tuhinju, ga. Jožica Hribar, je pohvalila delo društva, še posebej delo turističnega podmladka, ki deluje v okviru šole. Povedala je, da si moramo vsi prizadevati, da bi čim več teh mladih in zagnanih ljudi, ki so polni idej, pripeljali v društvo in ga s tem pomladili. V nadaljevanju je sledil predlog progama za leto 2017, ki je bil tudi potrjen. Ob koncu so bila na občnem zboru podeljena bronasta priznanja  Turistične zveze Slovenije. Priznanja so prejeli: Dragica Jagodic, Janko Trebušak in Andrej Žalar. S svojim prizadevnim delom v društvu so pripomogli k  realizaciji programa,  s tem pa je društvo postalo prepoznavno v širšem okolju.

Nagrajencem iskreno čestitamo!

Zapisala Olga Drolc